tel. 71 321 44 44 mapa serwisumapa serwisu espanol   english   deutch   polski  
odzyskiwanie danych  

Usługi

 
 

Program partnerski

strona główna \ usługi


Głównym profilem działalności firmy jest odzyskiwanie danych z nośników informacji (dysków twardych, kart pamięci, płyt CD,DVD, telefonów komórkowych i innych). Jako jedna z niewielu firm w Polsce posiadamy specjalnie do tego celu wyposażone laboratorium, dzięki czemu mamy możliwości odzyskania danych niezależnie od rodzaju uszkodzenia (logiczne, fizyczne), systemu operacyjnego i systemu plików.


Jak wiadomo skasowanie plików, czy też formatowanie dysku nie jest zbyt skuteczną metodą usunięcia danych z nośnika. Dzięki technologii stosowanej przy odzyskiwaniu danych jesteśmy w stanie skasować informacje tak, aby ich późniejsze odczytanie było niemożliwe.


Usługi z dziedziny Computer Forensics obejmują zbieranie i ewidencjonowanie elektronicznych dowodów przestępstw. Dzięki zaawansowanym technikom analizy nośników informacji jesteśmy w stanie wykryć wiele przestępstw i nadużyć, takich jak na przykład: kradzież sekretów handlowych, kradzież i zniszczenie wartości intelektualnych, defraudacje. Podczas analizy nośnika ewidencji podlegają informacje uzyskane na podstawie analizy plików istniejących na dysku, odzyskanych skasowanych plików, deszyfracji zakodowanych informacji, naprawie uszkodzonych zbiorów.

 
(c) HDLab - odzyskiwanie danych 2003-2019
usługi   :   procedura   :   referencje   :   technologia   :   kontakt
Design: animage.pl
Znajdź
 nas na facebooku!
Ta strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję