tel. 71 321 44 44 mapa serwisumapa serwisu espanol   english   deutch   polski  
odzyskiwanie danych  

Technologia

 
 

Program partnerski

strona główna \ technologia \ laboratorium


Laboratorium

Kluczowym elementem wpływającym na jakość i skuteczność usług jest odpowiednio do tego celu przystosowane zaplecze technologiczne. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, HDLab posiada własne laboratorium odzyskiwania danych. Sercem laboratorium jest specjalne, pozbawione okien pomieszczenie z odpowiednim systemem filtrów oraz posadzką techniczną. Taka budowa zapewnia optymalne warunki do przeprowadzania operacji na otwartych nośnikach danych (w szczególności dyskach twardych).


Nad czystością powietrza w laboratorium czuwa filtr HEPA usuwający 99,97% drobin zanieczyszczeń do wielkości 0,3 mikrona. Do pracy na otwartych nośnikach służy komora z filtrem absolutnym HEPA usuwającym 99,999% drobin do wielkości 0,3 mikrona, zapewniającym klasę czystości 100, niezbędną przy pracy na otwartym nośniku (ang. Class 100 Clean Bench).


Laboratorium wyposażone jest w specjalistyczny sprzęt pozwalający na wykonywanie skomplikowanych operacji na nośnikach danych, używany przez laboratoria odzyskiwania danych na całym świecie. Ważną rolę odgrywa również oprogramowanie. Nasi specjaliści opracowali szereg aplikacji przyspieszających i usprawniających proces odzyskania danych. Narzędzia te cały czas są udoskonalane, często na potrzeby konkretnego przypadku.


Jednym z najważniejszych czynników wpływających na naszą skuteczność są pracownicy laboratorium. Cechuje ich duże doświadczenie oraz wiedza, która jest cały czas poszerzana. Nasi specjaliści wymieniają wiedzę i doświadczenie z innymi ośrodkami odzyskiwania danych na całym świecie.

 
(c) HDLab - odzyskiwanie danych 2003-2019
usługi   :   procedura   :   referencje   :   technologia   :   kontakt
Design: animage.pl
Znajdź
 nas na facebooku!
Ta strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję