Procedura odzyskiwania

dysk twardy

Pierwszy kontakt

W przypadku utraty danych najlepiej skontaktować się z nami pod numerem telefonu 71 321 44 44 lub 601 077 457. Postaramy się udzielić Państwu szczegółowych informacji o możliwości odzyskania danych, sposobie dostarczenia nośnika.
dysk twardy

Dostarczenie nośnika

Nośnik można dostarczyć do nas osobiście lub za pomocą przesyłki pocztowej/kurierskiej na nasz adres. Jeżeli nie będą Państwo dostarczać nośnika osobiście prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i zapakowanie go wraz z nośnikiem. Wysłanie nośnika oznacza akceptację warunków zawartych w formularzu zgłoszeniowym.
dysk twardy

Analiza

Po otrzymaniu nośnika rozpoczniemy weryfikację jego stanu. Analizę można wykonać w trybie standardowym, jednak jeśli zależy Państwu na czasie, można ją przyspieszyć. Po zakończeniu analizy przedstawiamy szanse, koszty oraz czas trwania procesu odzyskiwania danych.
przekazanie nośnika

Odzyskanie danych

Jeżeli po otrzymaniu wyników analizy zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszych usług, rozpoczniemy proces odzyskiwania danych. O postępach prac informujemy telefonicznie lub mailowo. Czas trwania tego procesu zależy od rodzaju nośnika i jego uszkodzenia, którego stopień skomplikowania jest często indywidualny.
oczekiwanie

Przekazanie danych

Odzyskane dane nagrywamy na nowy nośnik dostarczony przez Państwa lub zakupiony przez nas na Państwa zamówienie. Najbezpieczniej jest przekazać odzyskane dane na dysku przenośnym. W przypadku mniejszej ilości danych może to być pendrive, karta SD lub płyta DVD-R. Dane przekazujemy Państwu osobiście lub wysyłamy za pomocą przesyłki kurierskiej.
potwierdzenie

Potwierdzenie

Czas, jaki mają Państwo na sprawdzenie danych, to 14 dni. Tak długo standardowo przechowujemy kopię odzyskanych danych. Po potwierdzeniu, że zawartość wcześniej przekazanego nośnika zgadza się ze stanem oczekiwanym, kasujemy dane.
HDLab HDLab Facebook