tel. 71 321 44 44 mapa serwisumapa serwisu espanol   english   deutch   polski  
odzyskiwanie danych  

Usługi

 
 

Program partnerski

strona główna \ usługi \ odzyskiwanie danych \ procedura


Procedura

1. W przypadku utraty danych najlepiej skontaktować się z nami pod numerem telefonu 71 321 44 44, lub +48 601 077 457. Postaramy się udzielić Państwu szczegółowych informacji o możliwości odzyskania danych, sposobie dostarczenia nośnika.


2. Jeżeli nie będą Państwo dostarczać nośnika osobiście prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego który ułatwi nam współpracę i zapakowanie go wraz z nośnikiem.


3. Nośnik można dostarczyć do nas osobiście lub za pomocą przesyłki pocztowej/kurierskiej na adres:

HDLab
ul. Piwna 10
50-353 Wrocław

Wysłanie nośnika oznacza akceptację warunków zawartych w formularzu zgłoszeniowym.


4. Po otrzymaniu przesyłki niezwłocznie przystąpimy do analizy nośnika, o wynikach której zostaną Państwo poinformowani. Po zakończeniu analizy przedstawiamy szanse, koszty oraz czas trwania procesu odzyskiwania danych. W tym momencie decydują Państwo czy mamy przystąpić do właściwego odzyskiwania danych.

Prosimy pamiętać o odbiorze uszkodzonego nośnika. Niezgłoszenie się po nośnik w ciągu miesiąca od dnia przyjęcia przez nas zgłoszenia może wiązać się z dodatkowymi opłatami w wysokości 1 zł brutto/dzień. Nieodebranie go w ciągu 3 miesięcy skutkuje tym, że nośnik zostaje przez nas zutylizowany.


5. Po zakończeniu całego procesu odzyskiwania, dane są nagrywane na wybrany nośnik (standardowo są to płyty CD-R lub DVD-R, na życzenie może to być inny nośnik) i przekazywane osobiście lub przesyłane do Państwa. Czas, jaki mają Państwo na sprawdzenie danych, to 14 dni.

Po ich upływie na Państwa życzenie możemy wstrzymać się ze skasowaniem danych. Opłata za składowanie danych naliczana jest odpowiednio do pojemności dysku, z którego zostały one odzyskane i wynosi 1 zł brutto za każde 500 GB pojemności (przy dostarczonym dysku o pojemności 1 TB wyniesie 2 zł brutto/dzień, przy dysku o pojemności 1,5 TB cena składowania danych wyniesie 3zł brutto/dzień).

 
(c) HDLab - odzyskiwanie danych 2003-2019
usługi   :   procedura   :   referencje   :   technologia   :   kontakt
Design: animage.pl
Znajdź
 nas na facebooku!
Ta strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję