tel. 71 321 44 44 mapa serwisumapa serwisu espanol   english   deutch   polski  
odzyskiwanie danych  

O firmie

 
 

Program partnerski

strona główna \ o firmie \ historia


Historia powstania firmy

Firma HDLab powstała z połączenia dwóch dolnośląskich firm zajmujących się odzyskiwaniem danych. Dzięki połączeniu wiedzy, doświadczeń i technologii firma HDLab stała się największą i najbardziej zaawansowaną technologicznie firmą odzyskującą dane na Dolnym Śląsku oraz jedną z czołowych firm w Polsce.


Mamy na swoim koncie wiele sukcesów, zaufało nam wiele firm i instytucji - niektóre z nich prezentujemy na stronie z referencjami oraz opisujemy w dziale studium przypadku.


Naszych specjalistów cechuje duże doświadczenie, pierwsze sukcesy na polu Data Recovery datowane są na połowę lat 90-tych. W latach 2000-2002, kiedy to nastąpił dynamiczny rozwój rynku odzyskiwania danych w Polsce, na Dolnym Śląsku zaistniały dwie firmy. Szybki rozwój, zakup nowych technologii, chęć świadczenia usług na jak najwyższym poziomie spowodował, że w 2003 roku podjęto decyzję o połączeniu firm.


W 2004 roku zostaliśmy dystrybutorem oprogramowania firm: X-Ways Software Technology AG oraz Stellar Information Systems Ltd, przeznaczonego do odzyskiwania i usuwania danych oraz wykonywania ekspertyz kryminalistycznych. Rozpoczęliśmy również współpracę z firmami z branży IT poprzez udział w Programie Partnerskim.

 
(c) HDLab - odzyskiwanie danych 2003-2019
usługi   :   procedura   :   referencje   :   technologia   :   kontakt
Design: animage.pl
Znajdź
 nas na facebooku!
Ta strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję