O nas

Firma HDLab powstała z połączenia dwóch dolnośląskich firm zajmujących się odzyskiwaniem danych. Dzięki połączeniu wiedzy, doświadczeń i technologii firma HDLab stała się jedną z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie firm odzyskującą dane na Dolnym Śląsku oraz jedną z czołowych firm w Polsce. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów, zaufało nam wiele firm i instytucji - niektóre z nich prezentujemy na stronie z referencjami oraz opisujemy w dziale studium przypadku.

Naszych specjalistów cechuje duże doświadczenie, pierwsze sukcesy na polu data recovery datowane są na połowę lat 90-tych. W latach 2000-2002, kiedy to nastąpił dynamiczny rozwój rynku odzyskiwania danych w Polsce, na Dolnym Śląsku zaistniały dwie firmy. Szybki rozwój, zakup nowych technologii, chęć świadczenia usług na jak najwyższym poziomie spowodował, że w 2003 roku podjęto decyzję o ich połączeniu.

Wrocław firma odzyskująca dane

W 2004 roku zostaliśmy dystrybutorem oprogramowania firm: X-Ways Software Technology AG oraz Stellar Information Systems Ltd, przeznaczonego do odzyskiwania i usuwania danych oraz wykonywania ekspertyz kryminalistycznych. Rozpoczęliśmy również współpracę z firmami z branży IT poprzez udział w Programie Partnerskim.

Na przestrzeni lat nasi eksperci gościnnie wypowiadali się w prasie i czasopismach branżowych. Zespół zasilili nowi członkowie, wspierając pozostałych. Przez ten czas zapracowaliśmy sobie na pozytywne opinie zarówno w środowisku, jak i od naszych klientów. Liczne komentarze w Google, na Facebooku oraz pisemne referencje potwierdzają zadowolenie ze świadczonych przez nas usług. Naszą misją od lat jest koncentrowanie się na zadowalających naszego klienta wynikach, traktując każdą sprawę indywidualnie.

HDLab HDLab Facebook