Davory

Oprogramowanie Davory odtwarza skasowane pliki oraz odzyskuje dane ze sformatowanych dysków i logicznie uszkodzonych partycji. Obsługa programu została maksymalnie uproszczona, dzięki czemu program jest łatwy w obsłudze. Możliwe jest odtwarzanie danych w dwóch w pełni zautomatyzowanych trybach, co pozwala na osiągnięcie maksymalnego efektu. Pierwszy z trybów pozwala na odzyskiwanie danych różnego rodzaju (działa z plikami o dwolonym formacie), natoamiast drugi tryb koncentruje się na plikach danego typu (JPG, PNG, GIF, TIFF, BMP, MS Word/Excel/PowerPoint (DOC/XLS/PPS/...), RTF, MS Access (MDB), PostScript (EPS), Acrobat (PDF), Quicken (QDF), HTML, XML, DBX, PST, CAD (DWG), PSD, ZIP, GZ, RAR, RIFF (WAV, AVI), Real Audio/Media (RA, RAM, RM), Quicktime (MOV), Windows Media (ASF) i MPEG (MPG).

media

Program obsługuje następujące systemy plików: FAT12, FAT16, FAT32 oraz NTFS. Odtwarzanie danych możliwe jest z różnego rodzaju nośników: dysków twardych, płyt CD/DVD, kart pamięci. Program pozwala również na odzyskanie plików danego typu posiadających nazwę spełniającą podane kryteria, co znacznie skraca cały proces odzyskiwania danych.


Program nie musi być zainstalowany na komputerze z uszkodzonym nośnikiem, może zostać uruchomiony bezpośrednio z dyskietki lub płyty CD. W przypadku utraty danych z partycji systemowej nie należy zapisywać jakichkolwiek informacji na uszkodzony nośnik, ponieważ dalsza praca systemu powoduje zmniejszanie szans na odzyskanie danych. Program podczas pracy nie zapisuje odzyskanych danych w tym samym miejscu w którym znajdowały się przed uszkodzeniem lub skasowaniem, dane zapisywane są na inny sprawny nośnik.

Dostępne licencje:

  • licencja dla użytkowników indywidualnych: licencja o obniżonej cenie, przeznaczona do użytku niekomercyjnego,
  • licencja dla profesjonalistów: licencja przeznaczona do wszechstronnego użytku (w domu, w biurze, w serwisach sprzętu komputerowego oraz we wszelkiego rodzaju organizacjach).

Dostępne języki interfejsu użytkownika:

  • angielski,
  • niemiecki,
  • francuski.
HDLab HDLab Facebook